Ďakujeme zlatému partnerovi Varroc Lighting System

Autor: Aktivita zvyšuje úspech
Kategória: Blog
Dátum: 10.10.2015
5
1414d
2194
Blog 10.10.2015

Projekt AZU –Aktivita zvyšuje úspech je študentský projekt, ktorého cieľom je poskytnúť študentom potrebné informácie a možnosti rozvoja už počas vysokej školy a prepájať štúdium s praxou.

Podujatie „Rozhodnutie: Kam po výške“ , ktoré sa uskutočnilo v Bratislave 6.10.2015 predstavilo viac ako 70-tim študentom oblasti uplatnenia sa po absolvovaní vysokej školy. Ostatní, študenti, ktorí sa podujatia nemohli zúčastniť, majú možnosť si pozrieť videozáznam z tohto podujatia. Panelovej diskusie sa zúčastnili hostia z praxe, ktorí zastupovali oblasť vedy a výskumu, podnikania, zamestnania či freelancingu. Odpovedali na otázky, prečo je výhodné zvoliť si túto oblasť, aké je jej cenové ohodnotenie, v čom sú silné stránky  študentov STU , ale aj na akých veciach by mali zapracovať a mnohé ďalšie.

Študenti mali priestor v spätnej väzbe sa vyjadriť, ako sa im podujatie páčilo, či splnilo ich očakávania, čo sa im najviac páčilo či ktorý z hostí ich najviac zaujal. Na základe odpovedí zo spätnej väzby hodnotíme podujatie za úspešné, pretože študenti odchádzali spokojní. Niektoré odpovede nás naozaj veľmi milo prekvapili a potešili.

S prípravami podujatia nám pomohlo viacero partnerov. Osobitné poďakovanie by sme týmto blogovým príspevkom chceli odovzdať Zlatému partnerovi podujatia „Rozhodnutie: Kam po výške“ , firme Varroc Lighting System, výrobcovi vonkajšieho osvetlenia pre automobilový priemysel, ktorý prispel nielen finančnou čiastkou, vďaka čomu sme mohli pokryť viaceré náklady a pripraviť pre študentov kvalitné a úspešné podujatie.

Sme presvedčení, že prepájať štúdium s praxou priamo na pôde univerzity má pridanú hodnotu pre študentov a sme vďační, že Varroc Lighting System nám pomohol pripraviť pre študentov  panelovú diskusiu, ktorá prezentovala práve uplatnenie v praxi po absolvovaní vysokej školy.

Sme radi, že tento projekt našiel podporu aj u Vás a ďakujeme za podporu, ktorú ste nám prejavili. Veríme, že naša i Vaša snaha vynaložená smerom k študentom bude pozitívnym krokom vpred .

Ďakujeme
projekt AZU

 

Varroc Lighting System - zlatý partner podujatia "Rozhodnutie: Kam po výške" , ktoré sa uskutočnilo v Bratislave 6.10.2015

 

Kto je Varroc Lighting System ?

Varroc Lighting Systems je globálnym centrom vývoja a popredným svetovým výrobcom vonkajšieho osvetlenia pre automobilový priemysel. Spoločnost dodává svetelnú techniku popredným výrobcom automobilov vrátane prémiových značiek. V Českej republike Varroc Lighting Systems prevádzkuje výzkum, aplikačný vývoj a výrobu predných svetlometov, zadných svietidiel a elektronických riadiacích jednotiek pre automobilový priemysel.  S viac ako 2300 zamestnancami patrí k významným zamestnávateľom v Moravskosliezskom kraji i celej Českej republike.