S víkendom Train 21 naštartujú svoj biznis

Autor: Aktivita zvyšuje úspech
Kategória: Blog
Dátum: 19.09.2015
10
1435d
2655
Blog 19.09.2015

V Trenčíne, 16. september2015 –Pre mladých ľudí, ktorí chcú rozvinúť svoje nápady, rozbehnúť vlastný biznis a férovo v ňom podnikať, pripravila Voices víkendovú školu v Trenčíne s názvom Train 21.Záujemcovia sa môžu registrovať do 28. septembra na www.voices.sk/train21. Dvadsaťjeden vybraných účastníkov zažije víkend nabitý workshopmi a diskusiami, ktoré im dajú príležitosť stať sa samostatnejšími a úspešnejšími vo svojom podnikaní.

 

Nezisková organizácia Voices podporuje tvorivých, otvorených a aktívnych ľudí. Na jeseň prichádza s novým projektom – víkendovou školou pre mladých podnikavých ľudí Train 21. Koná sa v termíne 16. – 18. októbra, prihlásiť sa je možné na stránke projektu www.voices.sk/train21. Zo všetkých záujemcov vyberú organizátori na základe originálnosti nápadu a priamočiarosti motivácie spolu dvadsaťjedenúčastníkov.

 

Vybraní uchádzači získajú víkendový pobyt, počas ktorého sa s profesionálnymi lektorminaučia,ako otestovať potenciál svojho nápadu, ako vytvoriť jednoduchý biznis plán, ako odmerať reálny záujem o svoj produkt, ako vytvoriť komunikačnú stratégiu, akopísať zaujímavé a pútavé texty či ako správne robiť reklamu na sociálnych sieťach. Získajú veľa ďalších skúseností, ktoré im pomôžu rozhýbať ich podnikanie. Na spoluprácu pri tvorbe obsahu si autori myšlienky pozvali šikovných kolegov z tímov Rozbehni sa, Truniversity a Cukru. Vďaka podpore hlavného partnera projektu O2 Slovakia hradia úspešní kandidáti za víkendovú školu v hodnote 299 EUR účastnícky poplatok len vo výške 49 EUR. Ten popri vzdelávaní, ubytovaní a stravev Grand HoteliTrenčínzahŕňa aj vstup do e-learning zóny Rozbehni sa a balíček StarteR, voľný poukaz na jeden z pripravovaných online kurzov Truniversity a jedinečnú príležitosť spoznať ďalšíchšikovných ľudí.

 

Voices má s prípravou neformálnych vzdelávacích podujatí dlhoročné skúsenosti.Voices poznám už roky. Každý ich projekt, na ktorom sme sa stretli, bol inšpiratívny, niečím iný ako ostatné a hlavne nesmierne ľudský. Keby sa dal vrátiť čas a teraz by som stál na začiatku podnikania, alebo by som zvažoval, či s ním vôbec začať, prial by som si, aby som bol vybraný do projektu Train 21,“ hovorí Lukáš Bakoš, výkonný riaditeľ spoločnosti Maxman Consultants a zakladateľneziskového projektu Maxman University. Ivan Ježík z Voices dopĺňa: „Aktívnym a neľahostajným ľuďom chceme za veľmi ústretovú cenu vytvoriť priateľský priestor na zdieľanie skúseností, získanie praktických poznatkov a zoznámenie sa s Trenčínom – krásnym mestom so zaujímavou históriou a verím, že priaznivou budúcnosťou. Mám veľkú radosť z toho, že sme pre spoluprácu nadchli takých kvalitných partnerov.

 

„Dlhodobo podporujeme zamestnanosť mladých ľudí a začínajúcich podnikateľov. Projekt Train 21 nás zaujal svojou zrozumiteľnosťou a inovatívnym prístupom. Vážim si, že od vzniku nápadu s nami zástupcovia Voices otvorene komunikovali a dali nám možnosť aktívne sa spolupodieľať na jeho rozvoji,"uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.Train 21 sa začína v piatok 16. októbra o 13:00 a končí v nedeľu 18. októbrao 13:00. Víkendovú školu organizuje Nezisková organizácia Voices, hlavným partnerom je O2 Slovakia.Na projekte spolupracujú partneri Rozbehni sa, Truniversity a Cukru.

 

Kontakt

Jana Vlašičová, tel.: 0948 387171, e-mail: jana.vlasicova@voices.sk

 

Nezisková organizácia Voices pripravila od svojho vzniku v roku 2008 už vyše 140 vzdelávacích seminárov najmä pre študentov, dobrovoľníkov, pracovníkov a manažérov neziskových organizácií a neformálnych iniciatív. Zúčastnilo saich spolu viacako 2 000 účastníčok a účastníkov z vyše 200 rôznych organizácií.Okrem toho organizuje neformálne konferencie Jump Slovensko o ľuďoch a pre ľudí, ktorí robia niečo pre druhých či večerné rozhovory so zaujímavými hosťami Choices. Za svoj inovatívny prístup, riešenie a poradenstvo organizáciám i jednotlivcom získala v roku 2014 Cenu AIVD (Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých) v kategórii Popularizácia celoživotného vzdelávania.